Promienniki gazowe dobrze się sprawdzają w plenerze

Progres procedur sprawia zwiększanie komfortu

Dzięki coraz nowszym rozwiązaniom, jakie niesie ze sobą nauka, życie człowieka staje się coraz prostsze. Rozwój technologii powoduje zwiększanie się komfortu funkcjonowania zarówno latem, jak i zimą. Rynek oferuje nam cały wachlarz pomysłów na ogrzewanie zarówno małych, jak i wielkogabarytowych pomieszczeń. Mamy do wyboru całą masę grzejników, nagrzewnic i promienników.

Ogromną plusem fakt

Dużą popularnością cieszą się promienniki gazowe. Są zasilane gazem, ale nas ogrzewa promieniowanie podczerwone. Dużą ich zaletą jest to, że na odczuwanie ciepła nie wpływa kubatura pomieszczenia. Ogrzewane są jedynie osoby, przedmioty i podłoga. Jest to dość istotne dla ponoszonych kosztów związanych z uzyskaniem właściwej temperatury pomieszczeń.

Ustawione polanie parasole grzejne zasilane gazem

O skuteczności promienników gazowych świadczy fakt, że w ostatnich latach często są wykorzystywane podczas imprez plenerowych. Ustawione na polanie parasole grzewcze zasilane gazem mogą emitować promienie podczerwone w obrębie nawet pięciu metrów kwadratowych. Dzięki użyciu promienników gazowych imprezy takie mogą odbywać się nawet w czasie zimy.

Są elementem, zdobi sad

Parasole grzewcze są wykorzystywane także w restauracjach na wolnym powietrzu oraz w przydomowych ogródkach i na tarasach. Ładne, estetyczne obudowy powodują iż promienniki gazowe wyglądają jak romantyczne latarenki. Są elementem, który zdobi ogród i jednocześnie pozwala nam spędzać w nim chłodniejsze dni.

Parasole grzewcze są wykonane w sposób zabezpieczający je przed różnymi warunkami atmosferycznymi. Płomień jest zabezpieczony przed wiatrem, co jest niezbędne ze względów bezpieczeństwa, a ich obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej.